Argentina Super League predictions

ARGENTINA: Super League predictions
Tour 18
09.02. 02:00 Tigre Banfield
09.02. 4:10 Atletico Hurakan Velez Sarsfield
09.02. 4:10 Lanus Gimnasia and Esgrima
10.02. 00:10 Estudiantes Patronato
10.02. 02:20 Atletico Tucuman Taljeres Cordoba
10.02. 02:20 Independiente Union santa fe
10.02. 04:30 Colon San lorenzo
11.02. 00:10 Godoy Cruz San Martin Tucuman
11.02. 00:10 Newells Old Boyce Rosario Central
11.02. 02:20 River plate Racing
11.02. 04:30 Belgrano Boca juniors
12.02. 02:00 Defensa and Hustisia Argentinos Juniors
12.02. 4:10 Aldosivi San Martin San Juan
Tour 15
15.02. 04:00 Rosario Central River plate
Tour 19
16.02. 02:00 Union santa fe Atletico Tucuman
16.02. 4:10 Velez Sarsfield Colon
16.02. 4:10 San Martin Tucuman Belgrano
17.02. 00:10 San lorenzo Newells Old Boyce
17.02. 02:20 Patronato Aldosivi
17.02. 02:20 Gimnasia and Esgrima Defensa and Hustisia
17.02. 04:30 San Martin San Juan Independiente
18.02. 00:10 Rosario Central Tigre
18.02. 00:10 Taljeres Cordoba Atletico Hurakan
18.02. 02:20 Boca juniors Lanus
18.02. 04:30 Banfield River plate
19.02. 02:00 Argentinos Juniors Estudiantes
19.02. 4:10 Racing Godoy Cruz
Tour 15
21.02. 04:00 Boca juniors Atletico Tucuman
Tour 20
23.02. 02:00 Tigre Patronato
23.02. 4:10 Colon Banfield
23.02. 4:10 Lanus Rosario Central
24.02. 00:10 Atletico Hurakan Union santa fe
24.02. 00:10 Godoy Cruz Velez Sarsfield
24.02. 02:20 Belgrano San lorenzo
24.02. 04:30 Independiente Racing
25.02. 00:10 River plate San Martin Tucuman
25.02. 02:20 Atletico Tucuman Argentinos Juniors
25.02. 02:20 Estudiantes Taljeres Cordoba
25.02. 04:30 Defensa and Hustisia Boca juniors
26.02. 02:00 Aldosivi Gimnasia and Esgrima
26.02. 4:10 Newells Old Boyce San Martin San Juan
Tour 21
02.03. 02:00 San lorenzo Argentinos Juniors
02.03. 4:10 Union santa fe Boca juniors
03.03. 00:10 Rosario Central Belgrano
03.03. 02:20 San Martin San Juan Godoy Cruz
03.03. 02:20 San Martin Tucuman Lanus
03.03. 04:30 River plate Newells Old Boyce
04.03. 00:10 Patronato Atletico Hurakan
04.03. 00:10 Taljeres Cordoba Colon
04.03. 02:20 Racing Estudiantes
04.03. 04:30 Gimnasia and Esgrima Independiente
05.03. 00:10 Banfield Atletico Tucuman
05.03. 02:20 Velez Sarsfield Tigre
05.03. 04:30 Aldosivi Defensa and Hustisia
Tour 22
09.03. 02:00 Lanus San Martin San Juan
09.03. 4:10 Belgrano Patronato
10.03. 00:10 Godoy Cruz Rosario Central
10.03. 00:10 Newells Old Boyce Taljeres Cordoba
10.03. 02:20 Colon Racing
10.03. 04:30 Boca juniors San lorenzo
11.03. 00:10 Estudiantes Gimnasia and Esgrima
11.03. 02:20 Atletico Hurakan San Martin Tucuman
11.03. 02:20 Independiente Aldosivi
11.03. 04:30 Atletico Tucuman River plate
12.03. 02:00 Tigre Union santa fe
12.03. 4:10 Argentinos Juniors Velez Sarsfield
12.03. 4:10 Defensa and Hustisia Banfield
Tour 23
16.03. 02:00 Gimnasia and Esgrima Newells Old Boyce
16.03. 4:10 Aldosivi Colon
16.03. 20:15 Velez Sarsfield Atletico Tucuman
16.03. 22:30 Union santa fe Lanus
17.03. 00:45 San Martin San Juan Argentinos Juniors
17.03. 03:00 Racing Belgrano
17.03. 18:00 Patronato Defensa and Hustisia
17.03. 20:15 Taljeres Cordoba Tigre
17.03. 22:30 Rosario Central San lorenzo
18.03. 00:45 River plate Independiente
18.03. 03:00 San Martin Tucuman Boca juniors
19.03. 02:00 Banfield Godoy Cruz
19.03. 4:10 Atletico Hurakan Estudiantes
Tour 24
30.03. 02:00 Colon San Martin San Juan
30.03. 4:10 Estudiantes San Martin Tucuman
30.03. 20:15 Lanus Belgrano
30.03. 22:30 San lorenzo Gimnasia and Esgrima
31.03. 00:45 Defensa and Hustisia Union santa fe
31.03. 03:00 Independiente Velez Sarsfield
31.03. 18:00 Atletico Tucuman Aldosivi
31.03. 20:15 Argentinos Juniors Rosario Central
31.03. 22:30 Tigre Racing
01.04. 00:45 Boca juniors Banfield
01.04. 03:00 Taljeres Cordoba River plate
02.04. 02:00 Godoy Cruz Patronato
02.04. 4:10 Newells Old Boyce Atletico Hurakan
Tour 25
08.04. 00:00 Aldosivi Boca juniors
08.04. 00:00 Atletico Hurakan Atletico Tucuman
08.04. 00:00 Banfield Newells Old Boyce
08.04. 00:00 Belgrano Godoy Cruz
08.04. 00:00 Velez Sarsfield Lanus
08.04. 00:00 Patronato Argentinos Juniors
08.04. 00:00 Racing Defensa and Hustisia
08.04. 00:00 River plate Tigre
08.04. 00:00 Rosario Central Independiente
08.04. 00:00 San Martin Tucuman San lorenzo
08.04. 00:00 San Martin San Juan Taljeres Cordoba
08.04. 00:00 Union santa fe Estudiantes
08.04. 00:00 Gimnasia and Esgrima Colon
  • Customer service email: ss@sellingsport.com